Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [58]
Пошук
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2
Друзі сайту
[21.10.2013][Мої статті]
У Вінниці відкрили музей трамваю. (1)
[20.10.2013][Мої статті]
Музей «Козацькі землі України» (1)
[19.10.2013][Мої статті]
Умови участі в Фестивалі вільних музеїв (1)
[19.10.2013][Мої статті]
Київський музей історії туалету (1)
[08.10.2013][Мої статті]
Відкриття музею хреста на хуторі Галушківка! (1)
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

Музей родини Малявських

Музей родини Малявських

Нині ім’я художника Геннадія Кіндратовича Малявського, колишнього випускника Львівського інституту прикладного та декоративного мистецтва, асоціюється насамперед з такими майстрами пензля, в творчості яких домінувала пейзажна тематика. Хто не чув прописної істини — людина повинна бути ближчою до природи, це очищує її душу, робить доброю, чесною і духовно багатою.

У пейзажах Геннадія Малявського переважає живе тремтливе відчуття природи, закоханість красою гуцульської природи і красу гір, річок, лісів, водоспадів. Проникливе спостереження сприяло вдосконаленню колористичного багатства палітри, справжньої віртуозності у техніці акварелі. Є роботи і олією, і темперою, і графіка. Архітектура представлена етнографічно. Анастасія Миколаївна Малявська (дружина Геннадія Кіндратовича) має щедру збірку старих традиційних візерунків. Вона продовжує і розвиває славні традиції народної вишивки рідного краю. Анастасія наполегливо оволоділа багатими стильовими компонентами, характерними орнаментами і створює композиції з неповторною гамою кольорів і надзвичайною чистотою виконання.

В Косівській дитячій школі мистецтв є чотири зали з експозиціями. Перший зал — виставка картин, де бували діячі української культури Іван Франко, Тарас Шевченко і Леся Україна. Другий зал — заснування видатними людьми спілки «Гуцульське мистецтво». Третій зал — це архітектура: архітектурні духовні пам’ятки давніх часів. Четвертий зал — різне.

Музей працює щодня з 10:00 до 17:00 год. крім неділі.

Телефон: +380 (3478) 2-32-91

Категорія: Мої статті | Додав: админ (16.08.2013)
Переглядів: 242 | Теги: Музей родини Малявських | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: